DINAFEM – Big Kush

Big Kush

Nasiona Big Kush to krzyżówka Og Kush oraz Big Sunk. Pomysł krzyżówki narodził się, aby uzyskać konopie o możliwie maksymalnej jakości. Nasiona Big Kush jest rośliną średniego, a nawet dużego wzrostu. Dodatkowo jest bardzo łatwa w uprawie. Jednak jej okres kwitnienia jest bardzo krótki. Odmiana ta wytwarza bardzo ciężkie topy, które są w kształcie stożka. Mają bardzo dużą gęstość oraz są pokryte żywicą. Samych liści jest niedużo. W związku z tym oszczędza się czas hodowcy konopi oraz ułatwia samą obróbkę.

Przez krótki okres kwitnienia można znacznie uniknąć narażenia jej na wilgoć oraz zimno, które jest na przykład związane z jesiennym okresie. Naprawdę zaleca się wykonanie nawożenia standardowego, ale ograniczonego, aby wszystkie topy były zdrowe oraz aby się nadawały do leczniczych celów. Jakość końcowego produktu jest doskonała jak i także gwarantuje radość.

Same nasiona mają bardzo intensywny smak oraz także aromat. Głównie wyczuwalny jest smak naftowej ropy oraz także smak cytrynowy. Samo działanie jest bardzo silne oraz także zrównoważone. Osoby, które poszukują konopi z dużą równowagą to jest to wybór idealny właśnie dla nich.