Humboldt Seeds – nasiona konopi, które uszczęśliwiły świat

Nasiona marihuany Humboldt Seeds cieszą się uznaniem na całym świecie i wniosły duży wkład w rozwój branży w skali globalnej. Amerykański seedbank oferuje zróżnicowane nasiona różniące się m.in. genetyką, mocą i cechami botanicznymi. Posiada wiele flagowców, które zapewniły rozpoznawalność marki. W czym miłośnik konopi może wybierać?

Humboldt Seeds to dobry przykład „amerykańskiego snu”. Seedbank o nazwie nawiązującej do hrabstwa w Kalifornii ma siedzibę w Szmaragdowym Trójkącie. W ciągu ponad czterech dekad działalności prężnie rozwijał się i teraz można o nim napisać, że ma wszystko „naj”, tj. najlepszych genetyków, najlepsze odmiany, najatrakcyjniejszą różnorodność. Humboldt Seeds zajmuje się ekologiczną uprawą na ogromnych areałach. W ponad 4500 ogrodach jest prowadzona wyłącznie uprawa outdoor. Do tego posiada wysoko rozwinięte uprawy indoor. To przekłada się na asortyment. Nasiona konopi Humboldt Seeds trafią w gusta nawet najbardziej wymagających hobbystów.

Nasiona konopi Humboldt Seeds – po prostu najmocniejsze

Humboldt Seeds zdecydowanie stawia na mocne odmiany (no i zdradziliśmy sekret popularności), u których THC wynosi 19-25%. Są jednak odmiany (26-29% THC), które relaksują, ale mogą też pomóc odwiedzić inne planety czy galaktyki. Zapewnią pełen wrażeń lot w kosmos.

  • Dr Greenthumb Em-Dog by B-Real – to feminizowane nasiona marihuany Humboldt Seeds, powstałe ze skrzyżowania odmian OG Kush i 4 Chem #. THC oscyluje u niej w granicach 20-27%. Wydajność w trybie indoor wynosi 450-600 g/m2, outdoor aż 1-2 kg/m2! Odmiana ma genotyp 70% Indica i 30% Sativa. Wytwarza topy obficie pokryte żywicą.
  • The New – stężenie THC u tej odmiany wynosi ok. 28%. Ma świetną genetykę, powstała ze skrzyżowania Girl Scout Cookies x Larry OG. Genotyp to 80% Indica i 20% Sativa. Pachnie cynamonem i benzyną. Roślina jest wysoka, osiąga nawet do 4m w trybie outdoor.

Atrakcyjne odmiany od Humboldt Seeds

Do roślin dających największy plon (550-750g/m2) w trybie indoor należy wspomniana powyżej The New, a także Dedoverde Haze i Fast Flowering Green Crack. Odmiany polecane osobom początkującym, tolerujące niekorzystne czynniki i pewne braki w wiedzy czy wyposażeniu u growera, to Amherst Sour Diesel, Bubba Kush 2.0, Bubba Kush Auto oraz Desert Diesel. Najczęściej nasiona konopi Humboldt Seeds mają mieszany genotyp, np. głównie Sativa lub głównie Indica. Odmiany o czystym genotypie to Bubba Kush i Ewe 2 (100% Indica). Jedną z najbardziej znanych konopi, rzeczywistym flagowcem seedbanku jest Lemon Garlic OG.

Nasiona marihuany Humboldt Seeds to kalifornijska odpowiedź na najlepsze holenderskie szczepy. Seedbank z powodzeniem rywalizuje z najlepszymi na świecie, w tym producentami z kraju wiatraków i tulipanów.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments