Nasiona marihuany Royal Queen Seeds – siła tkwi w różnorodności

Royal Queen Seeds przyzwyczaił swoich fanów do dobrego „towaru”. Ich produkty to gwarancja jakości i dobrego haju. Lubią wyprowadzać odmiany mieszane, które łączą zalety typu Sativa i Indica. Jednocześnie zdobyły rynek konopi o wysokiej zawartości THC. Które nasiona marihuany Royal Queen Seeds warto wybrać w pierwszej kolejności?

Royal Queen Seeds to niderlandzki seedbank, który zdobył swoje miejsce wśród sympatyków konopi. Oferuje różnorodne produkty o zmiennych cechach kolekcjonerskich. Jest kojarzony dzięki flagowcom, a także odmianom o wysokiej zawartości THC. Jego odmiany były wyróżniane na High Times Cannabis Cup oraz Highlife Cup.

Nasiona marihuany Royal Queen Seeds, które zdobyły serca growerów i degustatorów

Główna siła niderlandzkiego seedbanku to klasyki, które są znane na całym świecie. Nasiona marihuany Royal Queen Seeds zaliczane do tej grupy to m.in. Amnesia Haze, White Widow, Shining Silver Haze, OG Kush, Northern Light, Critical i Skunk #1. Ponadto na uwagę zasługują odmiany o wysokiej zawartości THC. To właśnie ten związek należący do naturalnych kannabinoidów decyduje o euforycznym, relaksującym, poznawczym, mniej lub bardziej spektakularnym działaniu. Nasiona marihuany Royal Queen Seeds wyróżniające się pod tym względem to Cookies Gelato, Green Gelato, HulkBerry, Royal Gorilla i Royal Runtz. Zawierają THC na poziomie 26-29%.

Jakie cechy łączą nasiona konopi Royal Queen Seeds?

Oferta Royal Queen Seeds jest bogata i trafi w gusta miłośników konopi o rożnym guście. Dlatego warto sprawdzać indywidualne opisy odmian. Odmiany niderlandzkiego seedbanku łączy wysoka plenność. Pod tym względem to wysoka półka. Dobrym przykładem jest Green Gelato, która która w trybie indoor daje do 800g na roślinę, a w indoor 500-700g na 1m2. Najczęściej konopie mają mieszany genotyp: głównie Sativa lub głównie Indica. Producent ma bogatą kolekcję odmian autokwitnących. Ponadto chwali się, że wytwarza nasiona konopi przy użyciu ekologicznych metod.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments