Nasiona marihuany Sagarmatha – na piątkę z plusem

Sagarmatha to niderlandzki seedbank z siedzibą w Amsterdamie, który działa na rynku konopi od ponad dwóch dekad. Próbuje przecisnąć się do czołówki oferując odmiany feminizowane i autokwitnące. Czym może zachęcić miłośników konopi?

Sagarmatha wyznacza nowe ścieżki wprowadzając konopie o nietypowych cechach, subtelnym smaku i aromacie. Być może kiedyś powie się o nim, że jest legendarny i przełomowy. Pomóżmy mu w tym, zwłaszcza, że ma odmiany, po które można (a nawet trzeba) sięgnąć.

Nasiona marihuany Sagarmatha – dlaczego warto je „kolekcjonować”?

Odmiany amsterdamskiego seedbanku mają zróżnicowane cechy. To, co je wyróżnia to m.in. plenność. Dają zadowalający plon. Większość odmian jest przeznaczona do trybu indoor. Dominują konopie o krótkim czasie kwitnienia (5-7 tygodni). Ciężko o ostateczny wybór, co kupić lub raczej od czego zacząć. Można sugerować się poniższymi propozycjami:

1. Nasiona marihuany A1 Haze – dają duży plon, kwitną po 8-10 tygodniach. Odmiana jest polecana do trybu indoor. Genotyp to głównie Indica. Ma specyficzny aromat nawiązujący do szczepu Haze.

2. Nasiona marihuany Peak 19 – producent podkreśla, że to jedna z najsmaczniejszych i najmocniejszych odmian w jego ofercie. Ma bogaty, ziemisty smak. Daje mocny, kreatywny haj. Plon jest duży (do 500g/m2 indoor). Kwitnie po 8-10 tygodniach. Genotyp to głównie Indica.

3. Nasiona marihuany AK 48-Auto – to automatyczna odmiana o dobrej mocy. Zawiera dużo THC, wgniata w fotel. Rośliny są nieduże. Wytwarzają twarde topy. Plon jest średni (do 400g/m2 indoor), czas kwitnienia szybki (5-7 tygodni). Genotyp jest mieszany: 50% Indica i 50% Sativa. AK 48-Auto powstało w wyniki skrzyżowania Ruderalis x AK 48.

4. Nasiona Marihuany Strawberry Fields – to mocniejsza, bardziej odurzająca, cięższa „wersja” Strawberry Cough. Na etapie krzyżowania dodano do niej geny Lethargic Indica. Ma przyjemny truskawkowy posmak. Plon jest średni (do 400g/m2 indoor), czas kwitnienia krótki (5-7 tygodni)

5. Nasiona Marihuany White Russian Auto – to odmiana autoflowering, którą warto polecić osobom początkującym. Okres wzrostu wynosi 9 tygodni. Ma wysoką zawartość THC. Powstała przez skrzyżowanie White Russian x Solo Ryder.

Nasiona marihuany Sagarmatha w Polsce można kupić jedynie w celach kolekcjonerskich. Uprawa marihuany jest w naszym kraju nielegalna.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments