Nasiona marihuany Sensi Seeds – wszystko, co najlepsze od legendy

Nasiona marihuany Sensi Seeds uchodzą za kultowe i obowiązkowe u każdego hobbysty czy kolekcjonera. Sam niderlandzki seedbank ma obecnie status legendarnego. Osobom bardziej doświadczonym w temacie nie trzeba go przedstawiać. Początkujący z powodzeniem mogą zacząć swoją konopną przygodę właśnie od odmian Sensi Seeds.

Ben Donkers, zajmuje się uprawą marihuany od 1975 roku, natomiast seedbank Sensi Seeds założył dekadę później. Sławę odniósł m.in. dzięki uzyskaniu dostępu do amerykańskich hybryd. Nasiona marihuany Sensi Seeds bazują na takich tuzach jak Skunk i Haze. Obecnie niderlandzki seedbank w swojej ofercie posiada kilkaset odmian, wśród których jest wiele flagowców rozpoznawalnych i cenionych na całym świecie.

Nasiona marihuany Sensi Seeds – czym „chata” bogata?

Sensi Seeds posiada w swojej ofercie różnorodne nasiona marihuany: regularne, feminizowane, autoflowering i CBD. Do najbardziej rozpoznawalnych odmian zalicza się:

  • Skunk #1 Auto – to odmiana autoflowering korzystająca z genów: głównie Indica. Czas kwitnienia wynosi od 5 do 7 tygodni. Daje plon dobrej jakości w wys. do 400g/m2 (indoor). Jak określa producent, jej działanie to: „mieszanka haju i wgniecenia w fotel”.
  • Skunk Kush – to dosyć nowa odmiana, która szybko zyskała uznanie kolekcjonerów. Ma szlachetne geny czystego Afghani z regionu Hindu Kush i żywotnego Skunk #1. Jej genotyp to 40% Sativa i 60% Indica. Zapewnia bardzo duży plon przekraczający 500g/m2 w uprawie indoor. Formuje gęste topy o intensywnym, haszyszowym smaku.
  • Early Skunk – to wczesna odmiana bardzo dobrze radząca sobie w chłodnym klimacie. Nadaje się także do trybu indoor. Jest odporna na pleśń. Ma moc skuna. Powstała w wyniku skrzyżowania Skunk1 x Early Pearl. Jej genotyp to 35% Sativa i 65% Indica. Wytwarza pąki o dużej zawartości żywicy.
  • Silver Haze #9 – zawiera zróżnicowaną mieszankę genów różnych szczepów łączonych z Haze. Jej genotyp to 80% Sativa. Daje duży plon do 500g/m2 indoor. To bardzo dobry wynik jak na klasyczną Haze.

Sensi Seeds – nasiona konopi o szczególnych cechach

Do najmocniejszych odmian (THC=21-25%), dających jednocześnie bardzo duży plon, należą Afghani #1, Big Bud, Automatic California Indica i Jack Herer. W celach medycznych warto stosować CBD. Automaty o krótkim czasie kwitnienia to m.in. Hindu Kush Automatic, Sensi Skunk Automatic, Shiva Skunk Automatic, Skunk #1 Auto oraz Super Skunk Auto 1+1. Ponadto warto zwrócić uwagę na czystą, 100-procentową sativę, tj. Sensi Amnesia Auto.

To oczywiście tylko przykłady odmian, wybór jest znacznie większy. Nasiona marihuany Sensi Seeds to dobra propozycja dla miłośników klasyki. Charakteryzują się wysoką jakością i stabilnością genów.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments