Nasiona marihuany White Label – poletko doświadczalne, które odnosi sukcesy

White Label to oddzielna marka, pod którą słynne Sensi Seeds testuje odmiany o dużym potencjale. Część z nich pozostaje w „szkółce”. Nie ma w tym żadnego uchybienia – faktyczne każde nasiona marihuany White Label cechują się przyzwoitą jakością i dobrymi parametrami.

White Label to seedbank – szkółka, który działa pod egidą bardziej znanego i utytułowanego Sensi Seeds. Właśnie tam trafiają najlepsze odmiany, których wyselekcjonowanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Na szczęście dla miłośników konopi te pozostawione w White Label również trzymają dobry poziom.

Nasiona marihuany White Label – w czym seedbank bogaty?

Moc jest tym, co konopne tygryski lubią najbardziej. Nasiona marihuany White Label mają może nie najwyższą na rynku, ale przyzwoitą ilość THC (tetrahydrocannabinolu). Zawartość tego kannabinoidu u mocnych odmian utrzymuje się w granicach 20%. Dotyczy to Master Kush, Purple Bud oraz White Widow Automatic. Efekty korzystania z poszczególnych szczepów są różne (warto czytać indywidualne opisy produktów), ale potrafią wgnieść w fotel nie tylko początkujących miłośników gandzi. Natomiast nasiona marihuany White Widow Automatic z powodzeniem można wykorzystywać w celach medycznych. Ma działanie odprężające i relaksujące.

Liczy się dobry plon

Osobom, dla których najważniejsza jest ilość uzyskanego plonu, warto polecić nasiona marihuany White Gold oraz White Widow. Dają bardzo wysoki plon. W trybie indoor oscyluje w granicach 550-750g/m2. Dobrym wyborem dla niecierpliwych są odmiany Master Kush Automatic, Northern Light Auto, Snow Ryder Auto, Super Skunk, Power Plant Automatic, White Diesel Haze Auto, White Skunk. Skunk #1 i White Skunk Automatic. Plonują szybko, już po 5-7 tygodniach od wykiełkowania.

Przy wyborze odmian warto zwracać uwagę także na smak i aromat, genotyp (Sativa, Indica) oraz przeznaczenie (indoor/outdoor). Dla osób początkujących najbardziej odpowiednie są odmiany feminizowane i autokwitnące. Dają dobry plon przy stosunkowo niewielkich nakładach sił (i środków). Oczywiście dotyczy to krajów, gdzie uprawa marihuany jest legalna. Polska niestety do nich nie należy. Niniejszy opis należy potraktować jako ciekawostkę naukową.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments