O STRONIE

Strona gdziekupicnasionakonopi.pl jest przeznaczona dla osób interesujących się tematyką kolekcjonowania nasion konopi indyjskiej. W Polsce kolekcjonowanie samych nasion marihuany jest całkowicie legalne. Dlatego istnieje możliwość zakupienia owych pestek w sklepach internetowych i stacjonarnych.

Jako Redakcja zdajemy sobie sprawę, iż kolekcjonerzy oprócz kolekcjonowania samych nasion interesują się wszystkim co związane jest z konopiami. Nasze wpisy dotyczą marihuany medycznej, recenzji opartych na doświadczeniach zagranicznych producentów czy różnego rodzaju ciekawostek dotyczących konopi. Na szczęście zagraniczna praktyka w uprawie tych roślin posiada bogatą literaturę, którą my staramy się przekładać na język polski i informować kolekcjonerów.

Zamieszczamy wpisy z przeznaczeniem dla osób, które lubią po prostu poczytać o egzotycznych roślinach. Informacje zamieszczane na naszej stronie są wyłącznie informacjami czysto teoretycznymi i nie wolno sugerować się tymi wiadomościami, by np. uprawiać konopie. Uprawa i posiadanie marihuany w naszym kraju jest całkowicie nielegalne, zawsze to przypominamy. Dlatego nie namawiamy, ani nie edukujemy nikogo w celach uprawy, posiadania czy palenia konopi. Przypominamy, że za takie wykroczenia można zostać skazanym na karę więzienia.