Producent Dinafem

Dinafem

Od stworzenia banku nasion Dinafem, w roku 2005 producent ten zdobył naprawdę ogromne doświadczenie jeśli chodzi o uprawę nasion marihuany. Jednak wraz z czasem skierowane zostały zainteresowania na nieznany wciąż gatunek nasion marihuany jakim jest Cannabis Ruderalis.

Jest to taki rodzaj marihuany, który się spośród innych wyróżnia produkcją bardzo małych kwitnących automatycznie roślin. Kwitną one w sposób niezależny od wpływu wszystkim znanej fotosyntezy. Tak naprawdę to w rzeczywistości mało osób odmianą Cannabis Ruderalis się interesowało. Okazuje się jednak, że wykazuje ona naprawdę liczne ciekawe właściwości. Wśród nich wyróżniamy:

  • kwitnienie niezależne od naświetlania,
  • pozwolenie na otrzymanie plonów w strefach gdzie mamy niesprzyjający klimat.

Pozwala jednak ona na hodowlę o jakości plonów naprawdę wysokiej jakości. Chodzi oczywiście o outdoor. Jest to wszystko zależne od już konkretnego geograficznego rejonu. Pozwala tym samym także na hodowlę w przestrzeniach ograniczonych zamkniętych czy też w sposób dyskretny na przestrzeniach otwartych. Osoby początkujące otrzymać mogą plony jakościowo świetne i to przy wysiłku całkiem niewielkim.

Dodatkowe informacje

W informacjach dodatkowych musimy zauważyć, że w związku z bardzo szybką fazą kwitnienia tychże nasion redukuje ona ryzyko na zewnątrz pleśni. Dinafem z czasem także odkrył zainteresowanie bardzo istotne medycznego sektora dla właśnie Cannabis Ruderalis.