Silna i odporna Early Skunk

Gdyby stworzyć ranking absolutnie najlepszych odmian marihuany na przestrzeni lat, Early Skunk na pewno znalazłaby tam swoje miejsce. Według hodowców w krajach, gdzie uprawa konopi jest dozwolona, to niekwestionowany bestseller.
Early Skunk została stworzona z myślą o uprawach outdoorowych, nawet w chłodniejszym klimacie. Zaskakuje szybkością kwitnienia i zachwyca wyglądem. Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o tej odmianie?

Bestsellerowa Early Skunk

Wśród przodków Early Skunk ma takie legendy jak Skunk#1 i Early Pearl. To w głównej mierze indyjka (65%), jednak ze sporą domieszką Sativy (35%). Taka mieszanka przypadnie do gustu wielu miłośnikom konopi.
Poziom THC w Early Skunk jest całkiem wysoki. W zależności od szczepu jego stężenie waha się między 15% a 20%. Odmiana ta nie znalazła zastosowania w przemyśle farmaceutycznym.

Najlepsza na outdoor

Early Skunk doskonale sprawdza się w uprawach zewnętrznych, nawet w chłodniejszych klimatach, gdzie lato jest krótkie. To z myślą o nich powstała. To niezwykle silna i odporna odmiana. Nie straszna jej pleśń, grzyby ani różnego rodzaju pasożyty. Czas kwitnienia wynosi od 7 do 9 tygodni. Roślina jest całkiem wysoka. Osiąga maksymalnie 130-150 cm wysokości. Daje wyjątkowo obfite plony i jest niesamowicie żywotna.
Early Skunk zachwyca swoim wyglądem. Jej ciężkie, pokryte gęstą żywicą pąki srebrzą się w słońcu. Są wyjątkowo twarde i masywne.

Słodycz i euforia

Early Skunk przypadnie do gustu miłośnikom słodkości. Odznacza się bowiem słodkim aromatem i smakiem. Zapewnia przy tym mocne wrażenia. Gwarantuje poczucie euforii i wręcz zmusza do śmiechu. W krajach, gdzie palenie marihuany jest dozwolone, miłośnicy konopi chętnie po nią sięgają.

Jeśli chodzi o legalność to w Polsce zabronione jest palenie i uprawa konopi indyjskich!