Strawberry Cough

Niezliczona ilość odmian sprawia, że każdy fascynat konopi znajdzie coś dla siebie. Znawców i pasjonatów marihuany nie brakuje. Uprawa jej jest co prawda w Polsce nielegalna, ale wiele seedbanków oferuje nasiona w celach kolekcjonerskich. To niezwykle cenne zioło potrafi czynić cuda. Tym razem bierzemy pod lupę Strawberry Cough.
Opisać i sklasyfikować poszczególne odmiany marihuany nie sposób. Jest ich bowiem tyle, że mogą przyprawić o zawrót głowy. Warto jednak poznać najpopularniejsze odmiany. Większość dostępnych obecnie w seedbankach nasion to hybrydy dwóch głównych gatunków konopi: Cannabis Sativa i Cannabis Indica. Nie inaczej jest z naszą dzisiejszą bohaterką.

Truskawkowa moc Strawberry Cough

Przyjmuje się, że ta odmiana pochodzi z Ameryki Północnej. Część badaczy doszukuje się jednak jej genetyki w Europie. Jej producentem jest znany i ceniony Dutch Passion. Jak większość dostępnych na rynku nasion konopi Strawberry Cough to krzyżówka konopi siewnej i indyjskiej. Dzięki temu posiada najlepsze cechy zarówno jednego, jak i drugiego gatunku. Przewagę stanowi tutaj jednak Cannabis Sativa i to nawet w 80%. Charakteryzuje się niezwykle owocowym aromatem. Pasjonaci konopi doceniają jej truskawkowy zapach i niezwykle świeży, owocowy smak, który pozostaje na długo. Strawberry Cough uważana jest za odmianę o średniej intensywności, ze względu na stosunkowo niewielką zawartość psychoaktywnego kannabinoidu THC. Dzięki temu zapewnia pozytywny rodzaj pobudzenia i euforii.

Jak ją uprawiać?

Strawberry Cough jest lubiana przez hodowców, ponieważ jest dość łatwa w uprawie i całkiem szybko zakwita – pełen okres rozkwitu to około 9 tygodni. Najintensywniejszy wzrost notuje się w czwartym tygodniu. Wówczas pojawiają się kwiaty. Drugi wzrost następuje w dziewiątym tygodniu kwitnienia. Strawberry Cough cieszy oczy fascynatów konopi. Wyróżnia się bowiem pięknym wyglądem. Nie jest wysoka, ale wyjątkowo urodziwa. Co więcej, nie potrzebuje silnych nawozów, wystarczą te tradycyjne. Strawberry Cough to odmiana, którą zdecydowanie warto bliżej poznać.

Materiał chroniony prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą redakcji serwisu https://gdziekupicnasionakonopi.pl