White Label – nasiona konopi feminizowane i regularne po atrakcyjnej cenie

White Label to producent oferujący różnorodne odmiany konopi. Można nabyć u niego popularne nasiona feminizowane, ale także nasiona regularne. Poszczególne odmiany różnią się pod różnymi względami i ciężko seedbankowi przypiąć jakąkolwiek ławkę. Na pewno jego atutem jest przystępna cena przy jednoczesnym zachowaniu dobrej jakości i stabilności nasion. Jakie nasiona marihuany White Label zasługują na szczególną uwagę?

White Label to przykład dobrego seedbanku, który gwarantuje przyzwoitą jakość, stabilność, niezłą cenę, a często pozytywnie zaskakuje „mocą”. Pochodzi z Niderlandów, a został założony przez legendarny Sensi Seeds. Być może po części właśnie z tego wynika genetyczny misz-masz i zróżnicowanie odmian. Nawet jeśli WL jest poletkiem doświadczalnym dla Sensi Seeds, nie ma w tym żadnej ujmy. Trzeba przyznać, że działalność wychodzi im całkiem dobrze. Czym nasiona konopi White Label zdobyły serca kolekcjonerów?

Nasiona konopi White Label – największe tuzy niderlandzkiego seedbanku

Nasiona marihuany White Label są zróżnicowane pod względem plenności. Najwięcej odmian daje plon duży (450-550g/m2 w trybie indoor). Jednakże kilka odmian wyróżnia się pod tym względem (plon bardzo duży). Konopie warte uwagi to:

  • O.G. Kush – odmiana feminizowana jest mocna, plenna i szybko kwitnie. Daje do 550 g/m2 w uprawie indoor i do 1100 g z rośliny w uprawie outdoor. Okres kwitnienia wynosi zaledwie 55 dni. Ma genotyp 75% z Indica i 25% Sativa. Jej nazwa jest tajemnicza. Nie wyjaśniono, jakie znaczenie ma przedrostek O.G. Być może jest to skrót od Original Gangster, co ma związek z genetyką. Wielu hodowców skłania się jednak ku rozwinięciu “ocean grown”, co z kolei świadczy o kalifornijskim pochodzeniu.
  • O.G. Kush Auto – to ulepszona wersja poprzednim odmiany. Poprawiono ją o tryb „autoflowering” co znacznie ułatwia uprawę. Można ją polecić nawet osobom początkującym.
  • White Gold – pozwala uzyskać ponad 500g/m2 w trybie indoor. Topy są bardzo gęste, żywiczne, o owocowym aromacie. Czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni. Jej genotyp to głównie Indica.
  • White Widow – to popularna odmiana będąca pozycją obowiązkową w niderlandzkich coffe shopach. Nasiona marihuany White Label w porównaniu z innymi mają zwiększoną plenność. Pozwalają uzyskać ponad 500g/m2 Indoor. Odmiana ma moc, a dodatkowo urzeka gęstym, aromatycznym, słodko kwaśnym dymem.

Nasiona marihuany White Label łatwe w uprawie

W ofercie White Label znajduje się kilka odmian, które warto polecić „żółtodziobom”. Są łatwe w uprawie, tolerują błędy początkujących (do pewnego stopnia) i dają niezły plon. Poza O.G. Kush Auto jest to seria Skunk, tj. Skunk #1, Skunk Auto, Super Skunk Auto oraz White Skunk Automatic. Oczywiście dotyczy to krajów, gdzie uprawa jest legalna (w Polsce jest to zakazane).

Nasiona konopi White Label są na tyle zróżnicowane, że każdy znajdzie coś dla siebie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments